+371 20 482 482               

 

RULLO ŽALŪZIJAS


 •  Salīdzinoši vienkāršs un cenas ziņā- pieejams, žalūziju veids.
 • Tiek piestiprinātas pie logu rāmja vai pie sienas, pie griestiem, loga ailē.
 • Der visiem logu veidiem – plastikāta, koka, alumīnija, kā arī nestandarta izmēra un formas logiem – apaļiem, trapecveida, arkveida utt.
 • Ideāls risinājums ļoti lieliem logiem (cenas un vizuālā izskata ziņā).
 • Vairāk par 600 audumu veidiem (tai skaitā saules starus atstarojošie un blackout audumi).

Rullo žalūzijas var izmantot jebkuru telpu dekoram. Tas ir labs risinājums logu noformēšanai viesistabā, birojā, privātmājā. Pateicoties speciālai apstrādei, audums ir pateicīgs temperatūras un paaugstināta mitruma svārstībām, līdz ar to rullo žalūzijas var lietot arī virtuvē, vannas istabā vai uz balkona logiem.

Stiprināšanas veids un konstrukcija

 • Rullo žalūziju konstrukcija sastāv no sarullēta vienā lielā rullī – auduma. Atvērtā veidā tās pilnībā nosedz loga aili. Ar ķēdes palīdzību žalūzijas var sarullēt atpakaļ rullī.
 • Rullo žalūziju konstrukcija dod iespēju stiprināt tās gan pie sienas, gan pie griestiem, un logu ailē. Mēs varam izgatavot arī mini rullo žalūzijas, kuras būs iespēja piestiprināt arī pie loga rāmja.

Logi

 • Rullo žalūzijas var uzstādīt visu veidu logiem – plastikāta, koka, alumīnija.
 • Ir piemērotas nestandarta formas logiem – apaļiem, trapecveida, arkasveida utt.
 • Rullo žalūzijas ir labākais risinājums lielu izmēru logiem, jo pateicoties savai konstrukcijai, to cena būs ievērojami mazākā salidzinot ar cita veida žalūzijām.

Audums

 • Piedāvājam vairāk kā 600 dažāda veida audumus. Jūs variet izvēlēties viena toņa audumus, audumus ar zīmējumu, dažādas faktūras vai bez tās. Tie varētu būt audumi ar dažādu blīvumu – puscaurspīdīgie, zema blīvuma audumi, vai līdz pat 100% telpu aptumšojošie audumi (blackout). Atkarībā no auduma blīvuma, un brīvi regulējamā nolaišanas/pacelšanas mehānisma – attiecīgā pozīcijā – rullo žalūzija var ielaist gaismu telpā vai to pilnībā aptumšot.
 • Mūsu sortimentā ir arī dažādas krāsas saules staru atstarojošie audumi, ar īpašu pārklājumu, kurš palīdzēs pasargāt no spilgtas saules gaismas un saglabāt vēsumu telpā
 • Rullo žalūzijas ļoti labi izskatās arī kā atsevišķs interjera elements, kuru var kombinēt arī ar citam žalūzijām un aizkariem (piem. ar romiešu aizkariem). Tās ir iespējams izmantot arī kā funkcionālu risinājumu, piemēram, telpas aptumšošanai mājas kinozāles skatīšanās laikā vai izmantojot projektoru birojā.

Regulēšanas mehānisms

Rullo žalūzijas var pacelt un nolaist, izmantojot ķēdīti, kuru var uzstādīt jebkurā loga pusē.

Kopšana

Rullo žalūzijas nav nepieciešams īpaši kopt. Tās ir izgatavotas no tāda auduma, kas neburzās, neizbalo saulē, un tām ir antistatiska apstrāde, kas pasargā tās no putekļiem un netīrumiem.

Lai saņemtu papildus informāciju vai konsultāciju, uzzinātu cenu vai izsauktu meistaru ar paraugiem un logu mērīšanai – zvaniet mums: 20-482-482

Jums ir iespēja atbraukt uz mūsu biroju K.Ulmaņa gatve 2, Rīga apskatīt paraugus un saņemt profesionālu konsultāciju. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties vispiemērotāko risinājumu.

Mēs piedāvājam:

- horizontālās žalūzijas
- vertikālās žalūzijas
- rullo žalūzijas
- kasešu žalūzijas
- plisētas žalūzijas
- „diena-nakts” žalūzijas
- rullo aizkari
- rullo kasešu aizkari
- žalūzijas jumta (mansardu) logiem
- koka žalūzijas 
- romiešu aikari
- aizsargžalūzijas
- moskītu tīkli logiem
- moskītu durvis
- rullo moskītu tīkli logiem
 

Sazinieties ar mums:

Saņemiet konsultāciju vai izsauciet meistaru mājās:
+371 20-482-482

Rakstiet mums:
riga@zaluziriga.lv

Brauciet uz mūsu biroju: 
Kārļa Ulmaņa gatve 2

Darba laiks:

darba dienās
8:00 - 21:00

sestdien, svētdien
pēc vienošanās

Lapas karte