+371 20 482 482               

 

PLISĒTAS ŽALŪZIJAS


  • Jaunākais no žalūziju veidiem, kurš pēdējā laikā kļūst ļoti populārs.
  • Tiek izgatavotas stilīga gofrēta auduma.
  • Tiek stiprinātas pie loga rāmja.
  • Var uzstādīt uz mansarda logiem, stiklu griestiem, nestandarta formas un izmēra logiem.
  • Vairāk nekā 200 dažādu krāsu un stila audumu veidu.
  • To izgatavošanai var izmantot divu veidu audumus, piemēram „diena-nakts” režīmam.

Plisse žalūzijas ir pats mūsdienīgākais žalūziju veids, kurš vieno sevī augstu funkcionalitāti un izsmalcinātu ārējo izskatu. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, cenas plisse žalūzijām pazeminās un tās kļūst aizvien pieejamākas, aizvietojot horizontālās un rullo žalūzijas.

Stiprināšanas veids un konstrukcija

Pie bīdāmas konstrukcijas ir piestiprināts gofrēts audums. Tās var regulēt ar rokas vadāmu mehānismu, un atšķirībā no citiem žalūziju veidiem, tās var pacelt gan no augšas, gan no apakšas, un tās ir ļoti kompaktas.

Logi

Plisse žalūzijas var uzstādīt praktiski visiem logiem. Tās ļoti labi izskatās gan standarta logiem, gan mansarda logiem, gan arī nestandarta formas logiem (apaļiem, arkas veidā, trapecveida utt.). Žalūzijas tiek piestiprinātas tieši pie loga rāmja. Tās var kombinēt arī ar cita veida žalūzijām (piem. romiešu) vai aizkariem.

Speciāls, moderns audums

Plisse žalūziju izgatavošanai mēs izmantojam speciālu plisse audumu, kurš ir apstrādāts ar speciālu līdzekli, lai novērstu putekļu uzkrāšanos.
Audumu dizains ir ļoti daudzveidīgs: caurspīdīgi audumi, 100% telpu aptumšojoši (blackout), dažādas krāsas un spilgtuma, ar faktūru un bez, viena toņa un ar zīmējumiem.
Piedāvājam vairāk nekā 200 dažādu audumu veidus. Tās izskatās ļoti moderni un eleganti, turklāt, pateicoties plašai krāsu un tekstūras daudzveidībai, gaumīgi izskatās jebkurā interjerā. Tās var izmantot gan dzīvojamās telpās – privātmājās un dzīvokļos, gan restorānos, viesnīcās un citās iestādēs.

Diena – nakts režīms

Plisse žalūziju konstrukcija ļauj kombinēt divu veidu audumus, piemēram vienu caurspīdīgu – dienai, un ļoti blīvu, gaismu necaurlaidīgu – naktij. Tādā veidā var atrisināt uzreiz divas problēmas – norobežoties no kaimiņu acīm dienā – pilnībā izstiepjot caurspīdīgo audumu, un aptumšot telpu naktī – izstiepjot otru – blīvo audumu. Nepieciešamības gadījumā audumus var izstiept jebkurā proporcijā, sasniedzot vēlamo apgaismojumu.

Kopšana

Plisse žalūzijas var mazgāt, kas ir īpaši svarīgi, ja tās ir uzstādītas virtuvē vai uz balkona logiem.

Lai saņemtu papildus informāciju vai konsultāciju, uzzinātu cenu vai izsauktu meistaru ar paraugiem un logu mērīšanai – zvaniet mums: 20-482-482

Jums ir iespēja atbraukt uz mūsu biroju K.Ulmaņa gatve 2, Rīga apskatīt paraugus un saņemt profesionālu konsultāciju. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties vispiemērotāko risinājumu.

Mēs piedāvājam:

- horizontālās žalūzijas
- vertikālās žalūzijas
- rullo žalūzijas
- kasešu žalūzijas
- plisētas žalūzijas
- „diena-nakts” žalūzijas
- rullo aizkari
- rullo kasešu aizkari
- žalūzijas jumta (mansardu) logiem
- koka žalūzijas 
- romiešu aikari
- aizsargžalūzijas
- moskītu tīkli logiem
- moskītu durvis
- rullo moskītu tīkli logiem
 

Sazinieties ar mums:

Saņemiet konsultāciju vai izsauciet meistaru mājās:
+371 20-482-482

Rakstiet mums:
riga@zaluziriga.lv

Brauciet uz mūsu biroju: 
Kārļa Ulmaņa gatve 2

Darba laiks:

darba dienās
8:00 - 21:00

sestdien, svētdien
pēc vienošanās

Lapas karte