+371 20 482 482               

9 KLIENTU VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Vai jūs pārdodat gatavas žalūzijas?

Mēs nepārdodam gatavu produkciju. Mūsu kompānija izgatavo žalūzijas pēc individuāliem pasūtījumiem – tieši pēc jūsu logu izmēriem. Garantējam – individuāli izgatavotas žalūzijas izskatīsies akurāti un harmoniski.

Cik maksā žalūzijas?

Žalūziju cena var svārstīties no divdesmit līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro. Kā veidojas žalūziju cena jūs variet izlasīt šajā sadaļā: Cik maksā žalūzijas?

Cik ātri būs izgatavotas žalūzijas?

Mēs cenšamies izgatavot žalūzijas ļoti īsa laikā. Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no žalūziju veida un svārstās no 4 līdz 10 dienām no pasūtījuma pieņemšanas brīža. Mūsu meistars-konsultants, noformējot pasūtījumu, paziņos jums precīzu žalūziju izgatavošanas datumu.

Kā izsaukt meistaru uz mājām?

Ir vairākas iespējas kā izsaukt meistaru:
Visvienkāršākais – piezvaniet mums pa tālruni +371 20-482-482.
Mūsu mājas lapā aizpildiet speciālu formu (obligāti norādot jūsu telefona numuru un e-pasta adresi, lai mēs varētu ar jums sazināties). Meistars ieradīsies pie jums mājās iepriekš saskaņotā un jums ērtā laikā. Izbraukums pa Rīgu un Jūrmalu – bezmaksas.

Cik ilgi meistars veiks mērījumu noņemšanu?

Logu mērījumi tiek veikti ļoti ātri – aptuveni 10-15 minūtes. Papildus jums būs nepieciešams laiks, lai apskatītu katalogus un izvēlētos materiālu. Vidēji logu mērījumi, materiālu izvēle un pasūtījuma noformēšana aizņem 40-60 minūtes.

Kur es varu apskatīt audumu paraugus kasešu žalūzijām?

Izbraucot pie jums mājās, mūsu meistars atvedīis nepieciešamos audumu paraugus. Jums būs daudz vieglāk izvēlēties interjeram vispiemērotāko audumu tieši savās mājās.

Vai es varu iegādāties žalūzijas bez uzstādīšanas?

Jā, protams. Jūs varēsiet pasūtīt žalūzijas pēc individuāliem logu izmēriem, bet uzstādīšanu veikt saviem spēkiem. Šī iemesla dēļ, mēs aprēķinām žalūziju izgatavošanas un uzstādīšanas cenas atsevišķi. Aptuveni 10% no mūsu klientiem veic žalūziju uzstādīšanu pašu spēkiem. Tomēr ir jāņem vērā, ka pastāvīgi uzstādītām žalūzijām garantija neattiecas.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai uzstādītu žalūzijas?

Žalūziju uzstādīšanas laiks ir atkarīgs no žalūziju veida, un gatavo konstrukciju daudzuma (pasūtījumi ir ļoti dažādi un var sastāvēt no vienas žalūziju konstrukcijas vienam logam vai visiem mājas logiem). Noņemot mērījumus mūsu meistars var paziņot jums cik daudz laika būs nepieciešams jūsu pasūtījuma uzstādīšanai. Aptuvens laiks vienas žalūziju konstrukcijas uzstādīšanai (kasešu, rullo, horizontālās žalūzijas) – 15-20 minūtes.

Vai jūs nodrošināt garantiju žalūzijām?

Pasūtot žalūzijas mūsu kompānijā un pie nosacījuma, ka to uzstādīšanu veic mūsu kompānijas meistari – garantija rūpnīcas brāķim ir divus gadus no uzstādīšanas brīža. Ja nepareizas ekspluatācijas rezultātā ir parādījušies defekti, mēs centīsimies jums palīdzēt un novērst tos īsos termiņos.

SŪTĪT ZIŅOJUMU

Joomla forms builder by JoomlaShine
 +371 20-482-482

vai rakstiet mums
riga@zaluziriga.lv
---------------------------------------------------

GALOCHKA

BEZMAKSAS MĒRĪŠANA
Meistars-konsultants izbrauks pie jums uz mājām vai biroju jums ērtā laikā lai veiktu mērījumus.

GALOCHKA

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA
Jūs variet saņemt konsultāciju pie mūsu meistariem pa telefonu, vai arī tad, kad meistars-konsultants ieradīsies pie jums veikt mērījumus.

GALOCHKA

BEZMAKSAS PIEGĀDE
Mēs nodrošinām gatavo izstrādājumu piegādi mājās jums ērtā laikā. Piegāde Rīgā – bez maksas.

Mēs piedāvājam:

- horizontālās žalūzijas
- vertikālās žalūzijas
- rullo žalūzijas
- kasešu žalūzijas
- plisētas žalūzijas
- „diena-nakts” žalūzijas
- rullo aizkari
- rullo kasešu aizkari
- žalūzijas jumta (mansardu) logiem
- koka žalūzijas 
- romiešu aikari
- aizsargžalūzijas
- moskītu tīkli logiem
- moskītu durvis
- rullo moskītu tīkli logiem
 

Sazinieties ar mums:

Saņemiet konsultāciju vai izsauciet meistaru mājās:
+371 20-482-482

Rakstiet mums:
riga@zaluziriga.lv

Brauciet uz mūsu biroju: 
Kārļa Ulmaņa gatve 2

Darba laiks:

darba dienās
8:00 - 21:00

sestdien, svētdien
pēc vienošanās

Lapas karte