+371 20 482 482               

ATSAUKSMES

Esmu ļoti apmierināts ar nevainīgu ZaluziRiga.lv meistaru darbu. Uzlika žalūzijas uz visiem privātmājas logiem, kā arī meistars ir ieteicis un veiksmīgi īstenojis nestandarta risinājumu šauram logam koridorā. Turklāt uz logiem uzlika antimoskītu tīklus – izpilde un montāža arī visaugstākajā līmenī. Ļoti iesaku ZaluziRiga servisu – lieliska kvalitāte, ātri izpildes termiņi, nav dārgi un pievēršot lielu uzmanību klientam. 

Igors Suhinins

 

Nekad nebiju domājusi, ka būšu tik lielā sajūsmā par žalūzijām... Esam pasūtījuši un mums uzstādīja jaunas diena-nakts žalūzijas uz virtuves logiem, otro dienu nevaru novērst acīs. Ļoti žēl ka fotogrāfija nevar parādīt īstu skaistumu. Materiāls izskatās kā dabisks (salmi), ļoti skaisti pīts. Ļoti iesaku!

Tiklīdz pabeidzam remontu virtuvē, ļoti ilgi meklējam risinājumu logu noformēšanai. Mēs dzīvojam pirmajā stāvā, ļoti tuvu logam atrodas gājēju celiņš, līdz ar to uz logiem bija obligāti nepieciešams kaut kāds aizsegs – aizkari vai žalūzijas. No aizkariem atteicamies uzreiz, jo tie ātri paliek netīri, aizņem daudz vietas. Līdz ar to izlēmām par labu žalūzijām, un izvēlējamies kasešu žalūzijas, baltā krāsā, necaurspīdīgas. Dienā tādas žalūzijas pilnībā ielaiž gaismu, neradot aptumšojumu, tie nav caurspīdīgi, un iela caur tiem nav redzama. Vakarā pie ieslēgtas gaismas no ielas arī nekas nav redzams. Pasūtījām šādas žalūzijas un bijām ar tiem ļoti apmierināti. Bet kad uzzināju par diena-nakts žalūzijām, uzreiz sagribēju tos nomainīt. Pirmkārt caurspīdīgas diena-nakts žalūziju strīpas ļauj saskatīt kas atrodas ārā, bet tajā pašā laikā gājēji neredz kas notiek telpā. Un otrkārt tie ir izgatavoti no ļoti īpaša, skaista auduma – ideāli piestāvēja mūsu interjeram. Un tāpat ka kasešu žalūzijas ļauj izmantot palodzi, kas virtuvē ir īpaši svarīgs. Līdz ar to, ja jūs meklējiet risinājumu uz logiem virtuvē – iesaku diena-nakts žalūzijas, tas ir labākais risinājums!

Мargaritfa, mārketinga speciāliste

 

Labdien,
gribu padalīties ar saviem iespaidiem par sadarbību ar firmu - Žaluzi Riga.
Latvijas tirgū ir diezgan plašs žalūziju un aizkaru piedavājums un kad iestādē, kuru es vadu bija nepieciešamas žalūzijas, es organizēju cenu aptauju (to prasa arī mūsu iestādes nolikums), tā mūsu ceļi krustojās ar firmas pārstāvi Alekseja kungu, kura vadītā firma uzvarēja mūsu cenu aptaujā. Protams, kā klientu mani uzrunāja ne tikai cena, bet piedāvāto materiālu dažādība, kvalitāte un attieksme pret mani, kā klientu. Pasūtījums tika izpildīts ātri un kvalitatīvi. Šobrīd mēs jau varam runāt par ilgstošu sadarbību. Firmas pārstāvji izprot mūsu kā medicīnas iestādes specifiku un spēj piedāvāt ne tikai mūsu prasībām atbilstošus izstrādājumus, bet interesantus risinājumus arī no dizaina viedokļa.

Anita Kamenšcikova, direkrore VCA poliklinika “AURA”

 

Divreiz veicu pasūtījumu Žaluzi Riga. Izvēlējos ne pašu lētāko piedāvājumu, bet ar rezultātu biju ļoti apmierināts. Žalūzijas uztaisīja, ņemot vērā visas manas prasības, kā arī daudz ko ieteica un ņēma vērā manis teikto, veicot pasūtījumu. Paldies par kvalitatīvu darbu.

Maksims Surikovs

 

Liels paldies par organizāciju un pasūtījuma izpildi! Esmu ļoti apmierināts ar termiņiem un darba kvalitāti, kā arī ar iespēju apskatīt audumus tieši mājās, pielāgot interjeram.

Girts, меnedžeris

 

Liels paldies meistariem no Zaluzi Riga! Palīdzēja izvēlēties izcilu variantu. Saņēmu arī atlaidi. Izgatavoja un uzstādīja ļoti ātri. Esmu ļoti apmierināta!

Маrija, pensionāre

 

Apzvanīju vairākas firmas, bet ātrāk no visiem noreaģēja tikai Zaluzi Riga. Tajā pašā vakarā viņu meistars palīdzēja mums ar sievu izvēlēties audumu priekš kasešu žalūzijām. Pirmdien noformējam pasūtījumu, bet ceturtdien meistars jau uzstādīja gatavas žalūzijas! Ātri, kvalitatīvi, un ļoti laba attieksme. Paldies par darbu!

Аleksejs, мeistaris

 


 

Mēs piedāvājam:

- horizontālās žalūzijas
- vertikālās žalūzijas
- rullo žalūzijas
- kasešu žalūzijas
- plisētas žalūzijas
- „diena-nakts” žalūzijas
- rullo aizkari
- rullo kasešu aizkari
- žalūzijas jumta (mansardu) logiem
- koka žalūzijas 
- romiešu aikari
- aizsargžalūzijas
- moskītu tīkli logiem
- moskītu durvis
- rullo moskītu tīkli logiem
 

Sazinieties ar mums:

Saņemiet konsultāciju vai izsauciet meistaru mājās:
+371 20-482-482

Rakstiet mums:
riga@zaluziriga.lv

Brauciet uz mūsu biroju: 
Kārļa Ulmaņa gatve 2

Darba laiks:

darba dienās
8:00 - 21:00

sestdien, svētdien
pēc vienošanās

Lapas karte