+371 20 482 482               
 

VISU VEIDU ŽALŪZIJAS PĒC PASŪTĪJUMA RĪGĀ UN JŪRMALĀ

Žalūzijas ir mūsdienīgs, praktisks, funkcionāls risinājums logu noformēšanā. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējiet žalūzijas mājīgam dzīvoklim vai privātmājai, apartamentiem ar īpaši pārdomātu dizainu, lietišķam birojam, vai jebkurām citām telpām (varbūt tas būs ekskluzīvs restorāns vai komfortabla viesnīca), mēs katram mūsu klientam nodrošinām individuālu pieeju un izgatavosim jūsu pasūtījumu ņemot vērā visas nepieciešamās prasības. Mēs esam gatavi realizēt jebkuru jūsu ideju par žalūziju krāsas, materiāla vai žalūzijas tipa izvēli.

Viss kas ir nepieciešams no jūsu puses – sazināties ar mums un izstāstīt jūsu vēlmes. Mēs, savukārt, sniegsim Jums konsultāciju, veiksim nepieciešamos mērījumus, palīdzēsim ar piemērotākā varianta izvēli, operatīvi izgatavosim žalūzijas individuāli pēc jūsu pasūtījuma, veiksim profesionālu uzstādīšanu. Mūsu žalūzijas ideāli izskatās jebkurā interjerā un pilda savas praktiskās funkcijas.

Mūsu sortimentā ir visi žalūziju veidi

Horizontālas un vertikālas žalūzijas, kasešu žalūzijas, rullo žalūzijas, žalūzijas „diena-nakts”, plisē žalūzijas un romiešu aizkari (romiešu žalūzijas).

Sadaļā „Produkcija” jūs varēsiet atrast visu nepieciešamo informāciju par mūsu piedāvātajiem žalūziju veidiem. Ar jebkuru jautājumu par piemērotāko žalūziju veidu tieši jums, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem, kuri ar lielu prieku sniegs jums konsultāciju un palīdzēs atrast īsto risinājumu logu noformēšanā, kas būs piemērots jūsu interjeram un pildīs nepieciešamās funkcijas. Kā arī esiet laipni gaidīti mūsu birojā, lai apskatītu žalūziju paraugus, dažādus konstrukciju veidus un vadīšanas iespējas.

Mēs nodrošinām žalūziju uzstādīšanu jebkura veida logiem:

Plastikāta (pakešu), koka, alumīnija, dažāda izmēra un formas. Jūsu ērtībām, katra žalūzijas veidā aprakstā ir norādīts kāda tipa logiem tās var uzstādīt. Mēs vienmēr ar aizrautību izskatām arī individuālus gadījumus, un piedāvājam nestandarta risinājumus jūsu fantāziju īstenošanai.

Mūsu sortimentā vairāk nekā 1000 dažādu materiālu un audumu veidu, jebkurai gaumei:

Vientoņa, ar zīmējumu, faktūru, puscaurspīdīgi, plāni (tils, organza), biezāki, 100% gaismas necaurlaidīgi (blackout), ar saules atstarojošo pārklājumu.

Kā arī ļoti plašs konstrukciju un krāsu klāsts. Ar pilnu materiālu un audumu kolekciju jūs variet iepazīties mūsu birojā.

Mēs piedāvājam plašu cenu diapazonu un augsti kvalitatīvu produkciju, kas spēj apmierināt jebkuru, pat ļoti prasīgu klientu vēlmes.

Cenas tiek aprēķinātas katrā konkrētā gadījumā, jo ir atkarīgas no vairākiem faktoriem (loga izmēra, auduma veida utt.), bet jūs vienmēr varēsiet uzzināt aptuvenu cenu, ja nosūtīsiet mums jūsu loga izmērus vai sazināsieties ar mūsu speciālistu pa telefonu.

Mēs piedāvājam pakalpojumu – pasūti žalūzijas neizejot no mājas.

Sazinieties ar mums un uzziniet interesējošā žalūziju veida cenu konkrētam logam, nosaucot tā parametrus. Ja jūs atrodaties Rīgā, mēs atbrauksim izmērīt bez maksas. Paņemsim līdzi materiālu paraugus. Nodrošinām bezmaksas gatavās produkcijas piegādi. Jums ir jāmaksā tikai par žalūzijām un to montāžu, ja tāda ir nepieciešama. Nepieciešams tikai piezvanīt mums – visas pārējās rūpes uzņemsimies mēs!

 
 +371 20-482-482

riga@zaluziriga.lv
K.Ulmaņa gatve 2, RīgaZaluzi RIGA

GALOCHKA

BEZMAKSAS MĒRĪŠANA
Meistars-konsultants izbrauks pie jums uz mājām vai biroju jums ērtā laikā lai veiktu mērījumus.

GALOCHKA

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA
Jūs variet konsultēties pie mūsu meistariem pa telefonu, mūsu birojā, vai arī tad, kad meistars-konsultants ieradīsies pie jums veikt mērījumus.

GALOCHKA

BEZMAKSAS PIEGĀDE
Mēs nodrošinām gatavo izstrādājumu piegādi mājās jums ērtā laikā. Piegāde Rīgā – bez maksas.

 

KĀ PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

GALOCHKA

Piezvaniet pa tālr.: +371 20-482-482, un saņemiet nepieciešamo konsultāciju, uzziniet žalūziju cenu vai izsauciet meistaru. Vai atbrauciet pie mums K.Ulmaņa gatvē 2, Rīgā lai apskatītu žalūziju veidu un materiālu paraugu kolekciju.

GALOCHKA

Meistars-konsultants atbrauks pie jums uz mājām vai biroju jums ērtā laikā ar produkcijas katalogiem. Pēc logu nomērīšanas un pēc jūsu izvēlētā auduma veida meistars aprēķinās tāmi žalūziju pasūtīšanai.

GALOCHKAMēs izgatavosim žalūzijas pēc jūsu apstiprinājuma saņemšanas iespējami īsā laikā (no trīs dienām)

GALOCHKAMeistars veiks žalūziju montāžu ar jums iepriekš saskaņojot laiku.

 
 

Mēs piedāvājam:

- horizontālās žalūzijas
- vertikālās žalūzijas
- rullo žalūzijas
- kasešu žalūzijas
- plisētas žalūzijas
- „diena-nakts” žalūzijas
- rullo aizkari
- rullo kasešu aizkari
- žalūzijas jumta (mansardu) logiem
- koka žalūzijas 
- romiešu aikari
- aizsargžalūzijas
- moskītu tīkli logiem
- moskītu durvis
- rullo moskītu tīkli logiem
 

Sazinieties ar mums:

Saņemiet konsultāciju vai izsauciet meistaru mājās:
+371 20-482-482

Rakstiet mums:
riga@zaluziriga.lv

Brauciet uz mūsu biroju: 
Kārļa Ulmaņa gatve 2

Darba laiks:

darba dienās
8:00 - 21:00

sestdien, svētdien
pēc vienošanās

Lapas karte